Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

Міні-фестиваль з мейкерства

   25.02.2020 року в КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства» креативні ідеї вихованців закладу втілювались у життя на методичному заході «Міні-фестиваль з мейкерства»,

 

який пройшов у форматі Show&Tell (Покажи і розкажи). Катерина Федорчук, ведуча заходу зазначила, що кожен присутній може стати мейкером, адже гасло міні-фестивалю - «Візьми і зроби!». Тож учасники заходу радо брали участь у програмі фестивалю, яка передбачала: огляд виставки робіт мейкерів, майстер-класи, прослуховування музичних творів. Мейкери міні-фестивалю:
   Валентина Сірук – людина, яка творить тепло і затишок задля людського задоволення. Багато часу приділяє виробам з соломи, адже солома - легкий і податливий матеріал, з яким цікаво працювати.
     Наталія Кочуренкова – оригінальна, харизматична, креативна представила незвичайний майстер-клас - валяння вовною.
   Олена Матус – це людина не лише вчитель, чи майстер, це людина стартапер (людина, яка працює над реалізацією унікальних ідей). Є таке чудернацьке слово «кардмейкінг», яке має власне український відповідник – листівкарство - мистецтво власноруч робити листівки.
    Навколо кожного мейкера зібрався гурт нетерплячих дитячих рук і робота закипіла…
    Кожен учасник фестивалю виготовив сам виріб і всі ми зрозуміли: maker - це той, хто створює своє своїми силами і своїми думками, а не просто споживає.

Інна Бойчук, методист« повернутися до списку новин