Дата: 11.04.2022 08:31

Амбітні ідеї, свіжий погляд, експертні поради, нові навички - усе це ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який проходив в режимі онлайн у березні 2022 року.

Нетішинську МТГ у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт представляла команда із 18 дослідників.
11 юних науковців  результативно завершили участь у обласному етапі Конкурсу, 2 із них гідно представлятимуть Нетішинську МТГ на Всеукраїнському рівні.
Вітаємо здобувачів освіти та їх наукових керівників з високою оцінкою представлених робіт. Пишаємося вами та бажаємо натхнення і перемог в майбутньому!
І місце
1.    Сотник Анастасія, здобувач освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник – Валентина Васільчук.
2.    Герасимчук Олександр, здобувач освіти 11 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник – Валентина Васільчук.
ІІ місце
1.    Хвостова  Олександра, здобувач освіти 9 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», науковий керівник – Ірина Ковалінська.
2.    Карпова Анна, здобувач освіти 11 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», науковий керівник- Тетяна Карпова.
3.    Пасічник Анастасія, здобувач освіти 11 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, науковий керівник- Валентина Васільчук.
4.    Шрібак Богдан, здобувач освіти 11 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», науковий керівник Юрій Юр’єв.
ІІІ місце
1.    Войтюк Віталіна, здобувач освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник – Наталія Яцюк.
2.    Бойчук  Софія, здобувач освіти закладу позашкільної освіти «Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді», науковий керівник- Катерина Федорчук.
3.    Козюра Анна, здобувач освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник- Наталія Козак.
4.    Мельник Катерина, здобувач освіти 11 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, науковий керівник- Неля Герасимчук.
5.    Козак Юлія, здобувач освіти 10 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів  та ліцей», науковий керівник- Антоніна Бражук.