Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання розпочався

Дата: 22.05.2019 08:44

21 травня  Нетішин  приймає учасників ІV фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який триватиме 3 дні, і організатором якого є заклад позашкільної освіти Клуб «Юний технік.

20 делегацій представляють 18 областей України та місто Київ. Змагаються 42 учасники, кращі з кращих, юні техніки України.
   Вітали учасників Олександр Супрунюк, міський голова, Василь Мисько, начальник управління освіти, Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
   Оцінює роботи  висококваліфіковане журі. Голова журі - Ігор Міленін, завідувач лабораторією авіамоделювання Українського Державного Центру позашкільної освіти.
   Урочисте відкриття відбулося за участі вихованців Будинку дитячої творчості, які вразили присутніх своїм артистизмом. А ми тільки схвалюємо цю співпрацю.
   Насиченою та змістовною є програма конкурсу. Тож бажаємо всім успіху!!!