НАШІ ЗАХИСНИКИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НЕТІШИНЦІВ!

Дата: 24.10.2019 09:04

Більше 80 креативних листівок до Дня захисника Вітчизни виготовили вихованці гуртків «Козацько-лицарський гарт», «Юні екскурсоводи», «Юні скаути» КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» м.Нетішина.

22 жовтня смачні презенти, браслети, малюнки, аплікації та листи надійшли в координаційний центр волонтерської допомоги при Дніпровському військовому шпиталі. Творчі та щирі роботи дітей вразили навіть бійців, які з 2014 року на фронті, бо бачили багато і різного. Як розповіли захисники, у кожному листі, у кожному малюнку відчувається, що малеча вклали багато сил, уваги і старанності. Наші захисники і захисниці передають батькам, вихованцям та педагогічному колективу закладу велику вдячність від бійців, які лікуються в Дніпровському військовому госпіталі. Українські бійці дуже раді за турботу і пересилають більше 200 привітів і подяк! Дякуємо усім, хто підтримав нашу благодійну акцію! Разом ми - могутня сила! Здоров’я нашим героям і миру нам усім над головою!

Олена МАТУС, директор ЦТКУМ м.Нетішина