Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

СЕРПНЕВА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА ДО ПОЧАТКУ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

    29 серпня 2019 року у актовій залі ЗОШ №2 відбулася серпнева нарада працівників закладів освіти міста.
  З вітальним словом звернувся до освітян міський голова Супрунюк Олександр Олексійович та наголосив, що вирішення проблем освіти залишається пріоритетним напрямом роботи.   Про підсумки роботи закладів, установ освіти м.Нетішина у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 навчальний рік говорив начальник управління освіти Мисько Василь Миколайович.
Вихователь-методист ЗДО№5 Довгушко Ольга Миколаївна розповіла про сучасні підходи до організації освітньої діяльності у ЗДО («Впевнений старт»).
   Про освітній проект «На крилах успіху»: від ідеї до реалізації доповіла заступник директора з початкової школи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. та ліцей» Демчук Марія Федорівна.
   Директор ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Соболик Таміла Анатоліївна поділилася досвідом роботи щодо реалізації програми «Нова українська школа у поступі цінностей».
  Директор клубу «Юний технік» Заремський Микола Броніславович, розповів про формування профорієнтаційних понять молодших школярів засобами початкового технічного моделювання.
   З вітальним словом до учасників конференції звернувся Борис Петрович Шевчук, голова ради голів Профспілкового комітету привітав працівників закладів освіти міста з новим навчальним роком та побажав нових звершень та досягнень на освітянській ниві.
  На нараду були запрошені Халманова Ірина Сергіївна, заступник директор КНП НМР «Центр ПМСД м. Нетішин», Клочай Лариса Петрівна, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги та Віктор Звонцеви, керівник проекту Savvy Nation в  м. Нетішині.
« повернутися до списку новин