Тренувальне діагностичне тестування з української мови

Дата: 26.02.2019 09:51

23 лютого на базі Нетішинського НВК методичним кабінетом управління освіти було проведено тренінг для учителів української мови та літератури та тренувальне діагностичне тестування з української мови для учнів 11-х класів.

У тренінгу для учителів взяли участь 14 педагогів. Тестування з української мови пройшли 165 випускників шкіл міста. Діти мали можливість попрацювати із робочими зошитами, Бланками А та Б такими ж як під час ЗНО. Учні працювали дві години. Одну годину над Бланком А, після чого учителі перевірили і по завершенню учні мали можливість побачити свій результат за тестові завдання. Результати про написання власного висловлювання, тобто Бланк Б, буде перевірений до 4 березня і учні зможуть побачити свій результат. Після двогодинної роботи учні зібралися в актовій залі, де з ними було проведено майстер-клас щодо написання власного висловлювання. На завершення з випускниками шкіл працювала методист з психологічної служби методичного кабінету управління освіти Захаревич-Любченко Т.В, яка надала поради, як зібратися та працювати під час ЗНО. Сподіваємося, що випускники використають досвід тренувального діагностичного тестування і це допоможе їм під час основної сесії ЗНО. Бажаємо успіху!