Результати конкурсу профілактичних програм

Дата: 27.12.2018 10:55

У листопаді поточного року міським методичним кабінетом було проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».
  Переможцями конкурсу стали Панкіна Катерина Вікторівна, практичний психолог ЗСО №1, яка подала роботу та тему « Профілактична корекційно-розвиткова програма для учнів та батьків з профілактики відхилень у поведінці підлітків»  і Танцюра Любов Олександрівна, практичний психолог ЗСО №4, яка подала роботу на тему «Профілактична програма, спрямована на згуртування дитячих колективів (5-6 класи)». Фахівчині розділили почесне перше місце. Їхні роботи подано на обласний етап даного конкурсу.

Захаревич-Любченко Т.В., Голова оргкомітету конкурсу