Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету-2019» КНУ ім. Тараса Шевченка.

Наукову роботу «Феномен художника-скульптора Світлани Бегутової-Лелях» Сергія Яцюка, вихованця гуртка «Джура» КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»,

було включено до програми Круглого столу учнів-членів МАН «Вплив світового інтелектуального й мистецького спадку людства на формування особистості», що відбувся 23 квітня 2019 року в рамках Міжнародної наукової конференції «Дні науки філософського факультету–2019» КНУ ім. Тараса Шевченка.
   Керівник роботи: Матус Олена Олександрівна, керівник гуртка, директор КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді».