Підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Дата: 09.11.2021 14:43

Підведено підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» в рамках якого з 01 по 29 жовтня 2021 було проведено обласну мережеву акцію «Бібліотека про краєзнавство» для бібліотекарів закладів освіти Хмельницької області.

За підсумками проведення обласної мережевої акції створено колективний цифровий інформаційний продукт – web-дайджест краєзнавчого напряму «Путівник по рідному краю», що є результатом узагальнених матеріалів акції, інформаційних продуктів, презентованих бібліотечними працівниками закладів освіти Хмельницької області /режим доступу https://bibliosprava.blogspot.com/.
Дякуємо бібліотекарям Нетішинської МТГ Тетяні Матвійчук, Людмилі Міштак, Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», Тетяні Біловус, Олені Башинській, Нетішинська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №1, Людмилі Лойко, Ользі Брень, Нетішинська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №2, Антоніні Коваль, Нетішинська загальноосвітня школа ІІІІ ступенів №4, Олені Кирилюк, Старокривинський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад– школа І-ІІІ ступенів», за плідну працю та вагомий особистий внесок для підвищення освітньої та інформаційної компетентності здобувачів освіти з краєзнавчого напряму.