Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

В перший день літа! У Міжнародний день захисту дітей розпочали роботу пришкільні табори з денням перебуванням дітей!

   01 червня гомінка дітвора поспішала на відкриття табірної зміни у
ЗОШ I-III ст. № 1 - табір «Сонечко», 5 загонів, всього 125 дітей; 
ЗОШ I-III ст. № 2 - табір «Струмочок», 5 загонів, всього 125 дітей; 
ЗОШ I-III ст. № 4 - табір «Надія», 4 загони, всього 100 дітей;
НВК «ЗОШ I-II ст. та ліцей»- табір «Дружба», 5 загонів, всього 125 дітей.
   Тривалість роботи дитячих закладів відпочинку 14 робочих днів.

 


   Педагоги, які працюють у таборах, знають, що успіх і результативність в роботі залежить від  зацікавленості школярів, енергії, наполегливості,  поваги  до дітей самого виховника, уміння пробудити ініціативу, об’єднати дітей у єдину команду.  Тож організація виховного процесу і дозвілля дітей проводиться відповідно до  планів, в яких  передбачено комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного, розважального, пізнавального, превентивного характеру, що забезпечують  дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють духовно-моральному розвитку та соціальній активності, пізнавальному інтересу дітей і формуванню їх громадянської свідомості.
   Сьогодні переосмислюються традиційні підходи  не лише до організації дозвілля дітей у дитячих пришкільних таборах, а і до харчування школярів.  Організовано дворазове харчування з розрахунку 40,8 грн. у день. До меню включено блюда згідно Збірника рецептурних страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах Євгена Клопотенка, затвердженого головою Держпродспоживслужби.
   Тож  сподіваємось, що відпочинок  в пришкільних дитячих таборах юним нетішинцям сподобається.« повернутися до списку новин