Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Дата: 24.11.2021 16:27

З 17 по 19 листопада 2021 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений ІІ (обласний) тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Експедиція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення учнівської молоді до активної пошукової діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду області та України.

Суддівською колегією обласного туру експедиції відзначено глибину дослідження і практичну значущість експедиційного пошуку, загальний високий рівень конкурсних робіт з Нетішинської міської територіальної громади.
Переможцями та призерами стали:
За напрямом «Із батьківської криниці»:
І місце
Софія БОЙЧУК, Іван ФЕДОРЧУК, вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «Таємниці поліської кухні: яким був і є борщ нетішинської громади» (керівник К.М. Федорчук).
За напрямом «Духовна спадщина мого народу»:
ІІ місце
Анастасія СОТНИК, здобувач освіти 10 класу Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за роботу «Прикладні аспекти дослідження щастя в контексті суспільного благополуччя» (керівник В.Г. Васільчук)
За напрямом «З попелу забуття»:
ІІ місце
Каміла МАТУС, вихованка гуртка «Велосипедний туризм» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «України сини, волі браття» (керівник О.О. Матус);
За напрямом «Географія рідного краю»:
ІІІ місце
Ольга ВАСИЛИШИНА, Єгор АФАНАСЬЄВ, вихованці гуртка «Ландшафтний дизайн з елементами комп’ютерного проектування» закладу позашкільної освіти Нетішинської міської ради «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», за роботу «Парки як компонент інфраструктури Нетішинської міської територіальної громади» (керівник Л.В. Троцик);

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!