День дошкілля в Нетішині

Дата: 01.10.2018 19:52

28 вересня 2018 року  працівники закладів дошкільної освіти м.Нетішина відзначали своє професійне свято  - Всеукраїнський День дошкілля. Святкова програма була насичена цікавими, оригінальними, несподіваними сюрпризами. Вітали дошкільників Ольга Петрівна Бобіна, заступник міського голови, Василь Миколайович Миcько, начальник управління освіти, Борис Петрович Шевчук, голова Ради голів ПК і ПО працівників освіти.

У випуску інформаційно-розважальної програми «Вісник дошкілля Нетішина» - вітальні листівки на адресу працівників-дошкільників, відеовітання від дітей, батьків, зустріч поколінь наставників та молодих педагогів, журналістське розслідування  «Інспектор в закладах дошкільної освіти міста Нетішина», музичні вітання.

Кращі працівники ЗДО були нагороджені грамотами виконавчого комітету Нетішинської міської ради, управління освіти та подяками Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Разом з тим  Василь Миколайович Мисько, начальник управління освіти, вручив грамоти, подарунковий сертифікат переможцям міського конкурсу «Ми діти твої, Україно!» та відзначив дипломами педагогів-переможців обласної виставки педагогічних ідей та знахідок «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування -2017».