УВАГА!!! Оголошення конкурсу!

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради.

11:12 03.07.2023

V юнацький чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації.

Понад 90 спортсменів з 11 країн світу три дні поспіль змагалися в лісах Угорщини в період з 27 по 30 червня поблизу міста Варослод.  В складі Національної збірної команди України захищали честь країни й нетішинські спортсмени: Синявський Іван, Мовчанюк Назар, Пастушок Анастасія та  Бочарова Софія. (тренер, керівник гуртка Людмила Панчук) Незважаючи на надзвичайно важкі дистанції та пересічену місцевості, юні  нетішинці вибороли 3 золоті, 4 срібних та 2 бронзові медалі. Найвище досягнення у Івана Синявського. Він -  чемпіон світу в класичній дистанції та другий у вправі «спринт» в особистому заліку.  Дівчата  в командних заліках в категорії Ж14 мають золото та бронзу, а хлопці (категорія Ч16) - по дві срібні медалі.

09:03 03.07.2023

Вітаємо!

GENIUS Olympiad - це міжнародний конкурс екологічних проєктів, який щороку відбувається в США і збирає понад    1 500 учасників з 60 країн. У 2021 році Мала академія наук України першою у світі отримала ліцензію на проведення національного етапу цього заходу в Україні. Цього року в національному відборі взяли участь 700 проєктів з усієї України.

09:16 23.06.2023

"KhNPP Atomic School-23/24"

Спільно з представниками освітніх закладів Нетішина, старшокласників та за участі начальниці управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Ольги Бобіної, заступника генерального директора з персоналу ВП ХАЕС Володимира Гудзя провели обговорення проєкту  "KhNPP Atomic School-23/24".   У вересні 2023 року буде оголошено про набір учасників проєкту, який триватиме до травня 2024 року.

16:39 22.06.2023

Завершення основної сесії мультипредметного тесту - 2023

20 червня в Нетішинській МТГ завершилась основна сесія мультипредметного тесту, що тривала з 13 червня  НМТ 2023 20 червня в Нетішинській МТГ завершилась основна сесія мультипредметного тесту, що тривала з 13 червня.  Ті учасники, які не мали можливості пройти або завершити тестування через об'єктивні причини, візьмуть участь у додатковій сесії тестування, що розпочнеться 11 липня. Офіційні результати тестування за шкалою 100–200 балів будуть оголошені 28 червня шляхом розміщення балів кожного учасника в персональному електронному кабінеті. Вступна кампанія цього року переважно здійснюватиметься дистанційно через електронні кабінети вступника, реєстрація яких розпочнеться 01 липня. Приймання заяв і документів від вступників триватиме з 19 до 31 липня.

13:45 21.06.2023

Набори канцелярії для майбутнії першокласників Нетішинської міської ради

Сертифікат на отримання рюкзаків та наборів канцелярії для майбутнії першокласників Нетішинської міської ради від педставництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках реалізації ініціативи "Спільно до навчання".

11:44 16.06.2023

Сертифікат на отримання WIFI-роутерів

Сертифікат на отримання WIFI-роутерів для закладів дошкільної освіти Нетішинської міської ради  в рамках благодійної пожертви від Громадської організації " Комітет сприяння розвитку інформаційного суспільства".

11:40 16.06.2023

Подяка Нетішинській МТГ

Нетішинська міська територіально громада отримала подяку від Благодійної організації ЗАХИСТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНУ за активну участь в формуванні україномовних біюліотек в країнах Євросоюзу.

11:36 16.06.2023