Підсумки проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

03 квітня 2024 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» було проведено нараду за підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році та підведено підсумки роботи наукових товариств у 2023 році. Науковому товариству здобувачів освіти Нетішинської МТГ оголошено подяку за творчий пошук, якісну підготовку обдарованої учнівської молоді, активну участь та результативні виступи у обласних масових заходах дослідницько-експериментального напряму за підсумками 2023 року.   Щирі вітання юним науковцям-дослідникам громади та їх наставникам!!!

14:52 04.04.2024

Організації і проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти

З метою належної організації і проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти 25 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Відповідно до затвердженого графіка роботи атестаційна комісія вивчила практичний досвід роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2023-2024 навчальному році атестаційною комісією ІІ рівня, матеріали були розглянуті на засіданні.

16:03 28.03.2024

Колегія управління освіти

20 березня 2024 року  відбулося засідання колегії управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.  На колегії були присутні: Григорій Олендра, начальник Нетішинської  військової адміністрації, Василь Мисько, заступник міського голови, Юлія Богуш, головний спеціаліст Нетішинської  військової адміністрації, керівники закладів освіти, заступники директорів закладів освіти, заступники директорів закладів загальної середньої освіти, вихователі-методисти  закладів дошкільної освіти, методисти закладів позашкільної освіти, члени колегії.

15:42 20.03.2024

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 210 років від дня народження Тараса Шевченка. Великий український поет народився 1814 року, але, попри великий часовий проміжок, поезія Кобзаря актуальна досі.

08:52 09.03.2024

Змагання за першість юних техніків Хмельниччини!

06 березня 2024 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

10:30 08.03.2024

«GENIUS Olympiad Ukraine» 2024

06 березня 2024 року відбулася  Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «GENIUS Olympiad Ukraine» 2024.

20:03 07.03.2024