Вітаємо!

Традиційно, жовтень для творчих колективів нашого закладу був насиченим участю та перемогами у різножанрових фестивалях та конкурсах.

10:50 04.11.2023

КОЛЕГІЯ ОСВІТИ: ПІДСУМКИ, ВИКЛИКИ, ВПРОВАДЖЕННЯ

1 листопада, відбулася Колегія управління освіти ВК НМР. На чолі із начальником Ольгою Бобіною участь в засіданні взяли члени колегії, спеціалісти управління освіти, керівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, директор інклюзивно-ресурсного центру. Серед присутніх був заступник міського голови Василь Мисько.

18:35 03.11.2023

Обласний етап фестивалю хорового мистецтва «Співає юність України»

31 жовтня 2023 р. у місті Хмельницькому відбувся обласний етап фестивалю хорового мистецтва «Співає юність України» Наш неперевершений хор «Кавер»народного художнього колективу «Вокальний ансамбль та студія естрадної пісні «Вернісаж» під керівництвом талановитого педагога Ольги Дьячиноі  виборов найвищу нагороду! Вітаємо!

10:41 01.11.2023

Радіодиктант національної єдності 2023

День української писемності та мови відзначається сьогодні, 27 жовтня. Традиційно у день свята відбудеться радіодиктант національної єдності. Працівники управління освіти ВК НМР долучичися до заходу.

12:02 27.10.2023

Підсумки обласного конкурсу дослідницьких проєктів «Цікава математика»

Відповідно до рішення організаційного комітету та журі обласного конкурсу дослідницьких проєктів «Цікава математика» визнані  переможцями та нагороджені дипломами  ІІ та ІІІ ступенів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді:

14:50 26.10.2023

«Золота осінь – 2023»

2023 рік 21-22 жовтня місто Нетішин, відкритий чемпіонат міста зі спортивної радіопеденгації «Золота осінь – 2023», присвячений пам’яті Героїв України. Тут присутні учасники всіх вікових категорій від наймолодших до досвідчених спортсменів з  різних міст та регіонів України: Суми, Кролевець(Сумської обл.), Золочів (Львівська обл.), Луцьк, Рівне, Київ. Змагання проводилися в особистому заліку.

13:43 24.10.2023

ХХVIII Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Співограй

Багатою на гучні перемоги стала поїздка вихованців Народного художнього колективу Театр пісні "Криниченька", керівник Валентина Темна, до м.Хмельницького де 21 жовтня  відбувся ХХVIII Міжнародний конкурс - фестиваль мистецтв "Співограй".

10:36 23.10.2023

Кубок області зі спортивного орієнтування

З 29 квітня по 30 вересня 2023 року було проведено  Кубок області зі спортивного орієнтування, який проходив у три етапи. Лісопарк міста Волочиська вітав орієнтувальників І етапу, лісовий масив поблизу Хуторка (територія Нетішинської МТГ) – ІІ етапу, ІІІ етап - лісовий масив біля с. Суржа Кам’янець-Подільського району. Нетішинську МТГ представляли вихованці закладів позашкільної освіти ЗПО "ЦНПВКТУМ" Нетішинської міської ради (тренер Олександр Осадчий) та Клубу «Юний технік» (тренер Людмила Панчук). За результатами загального заліку команда Нетішинської міської територіальної громади посіла ДРУГЕ місце та нагороджена Кубком області зі спортивного орієнтування та Грамотою Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Подяка воїнам ЗСУ від юних орієнтувальників Нетішина за можливість займатися улюбленим видом спорту. ПЕРЕМОЖЕМО!!!

15:26 17.10.2023