A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти виконавчого комітету
Нетішинської міської ради

Оголошення

УВАГА!!! Оголошення конкурсу!

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради. До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники, які мають вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних; які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою. До конкурсної комісії необхідно подати заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу; копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), у разі наявності присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на момент їх подання; згоду на відеофіксацію; медичні довідки про стан здоров’я за формами Ф140/о та Ф122/о; 2 фотокартки (4х6 см). Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Конкурс проводиться поетапно: - прийняття рішення про оголошення конкурсу; - оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору в офіційних засобах масової інформації; - прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсному відборі; - попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам; - затвердження складу конкурсної  комісії; - проведення іспиту та визначення його результатів; - проведення співбесіди та визначення її результатів; - визначення переможця конкурсного відбору; - оприлюднення результатів конкурсу. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради надається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Василем Миськом (тел. 9-12-46), головним спеціалістом управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Юлією Рябоволик (тел. 9-04-71). Юридична адреса Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Чорновола, 4, індекс 30100, тел. 9-00-27. Термін подання документів: 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення у газеті «Нетішинський вісник» (до 28 липня 2023 року). Конкурсний відбір відбудеться 08 серпня 2023 року о 10.00 годині у приміщенні виконавчого комітету Нетішинської міської ради (скляна кімната). Документи приймаються за адресою: Хмельницька область, м. Нетішин, вулиця Чорновола, 4, індекс 30100.

11:14 04.07.2023

"ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

«Інклюзивно-ресурсний центр» Нетішинської міської ради оголошує про проведення конкурсу на посади:        1. Вчитель-дефектолог-логопед (на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).             2. Вчитель-реабілітолог.      До участі у конкурсі запрошуються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше трьох  років за фахом.       До конкурсної комісії необхідно подати заяву,  до якої додається резюме у довільній формі, копію паспорта громадянина України та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію трудової книжки, копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, 2 фотокартки (4х6 см).       Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці педагогічних працівників «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради надається директором Центру, Гуменюк О.В.        Юридична адреса «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради: Хмельницька область, м. Нетішин, провулок Миру, 12, індекс 30100.        Термін подачі документів до  11 грудня 2018 року.        Конкурс на посади педагогічних працівників «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради відбудеться поетапно: - проведення іспиту та визначення його результатів; - проведення співбесіди та визначення її результатів; - визначення переможця конкурсного відбору; - оприлюднення результатів конкурсу.       Іспит на посади педагогічних працівників «Інклюзивно – ресурсного центру» Нетішинської міської ради відбудеться  13.12. 2018 року в приміщенні управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради за адресою: м. Нетішин, вул. Михайлова, 4.          Телефон для довідок: 9-03-93, 9-04-71, 9-10-44, 3-44-40.  

09:29 21.11.2018

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

З питань електронної реєстрації дітей до дитячих садків м. Нетішина звертайтеся в обраний вами заклад дошкільної освіти або в управління освіти.

14:08 10.10.2018

Вхід для адміністратора