ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Дата: 12.11.2021 18:18

З 15 листопада 2021 року заклади дошкільної освіти, Нетішинський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей", Старокривинський НВК "Дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів" та учні 1-4 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,2,4, заклади позашкільної освіти Нетішинської міської територіальної громади працюватимуть в звичному режимі. Освітній процес для учнів 5-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,2,4 здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Заклади освіти Нетішинської МТГ працюють відповідно до Постанови Кабміну №1236 (зі змінами), протоколу №14 позачергового засідання Нетішинської міської комісії з ТЕБ та НС від 28 жовтня та відповідного наказу управління освіти. (Форму навчання обирає заклад освіти, враховуючи кількість працівників вакцинованих двома дозами).
Станом на 12.11.2021 року із 1122 працівників освіти громади, двома дозами вакциновано 828 осіб, однією – 210 осіб, відсторонено - 41особу (невакциновані працівники), мають довідки (перехворіли на Covid-19, протипокази) -26 осіб . Загалом вакциновано 1038 освітян.
Будьте здорові, бережіть себе та своїх рідних!