Національний мультипредметний тест

Дата: 19.08.2022 09:19

23 школярі Нетішинської міської ТГ склали національний мультипредметний тест на 200 балів ( за інформацією керівників закладів загальної середньої освіти).

Серед них троє випускників отримали найвищий бал одразу з трьох предметів.
Через війну цьогоріч звичне ЗНО замінив національний мультипредметний тест. На основі його результатів випускники і вступатимуть у заклади вищої освіти. Мультипредметний тест учні складали онлайн одночасно із трьох предметів – української мови, математики та історії України.
На максимальні 200 балів з  мультипредметного тесту склали 23 нетішинських випускники.
З усіх трьох предметів найвищий бал отримали 3 учні - Яна БУДЯКІВСЬКА  з Нетішинського ліцею №1 (українська мова – вчитель Неля Павлівна Герасимчук; математика - вчитель Неля Анатоліївна Сидоренко; історія України – вчитель  Галина Євгеніївна Комарецька), Владислав АНТОНЧИК та  Тарас ШПОРТКО  з Нетішинського ліцею №4 (українська мова – вчитель Галина Павлівна Сищук; математика – вчитель Людмила Олександрівна Бершеда; історія України – вчитель Олександр Сергійович Кравчук).
Ще 6 випускників мають результат у 200 балів з двох предметів. Це -  Катерина МЕЛЬНИК з Нетішинського ліцею №1 (українська мова – вчитель Неля Павлівна Герасимчук; історія України – вчитель Наталія Олександрівна Козак),  Роман РАДОВИНЧИК  (українська мова – вчитель Лідія Іванівна Касянчук; математика – вчитель Катерина Олександрівна Кондратюк) та  Владислав ШАТРОВСЬКИЙ  (математика – вчитель Катерина Олександрівна Кондратюк; історія України – вчитель Тетяна Всеволодівна Корнієць) з Нетішинського ліцею №2, Анна КАРПОВА з Нетішинського ліцею №3 (історія України – вчитель Галина Іванівна Слободяник;  українська мова – вчитель Надія Володимирівна Конончук), Артур АФАНАСЬЄВ з Нетішинського ліцею №4 (історія України – вчитель Олександр Сергійович Кравчук; математика – вчитель Людмила Олександрівна Бершеда), Нікіта ПІДЛУБНИЙ з Нетішинського ліцею №4 (математика - вчитель Людмила Олександрівна Бершеда, історія України – вчитель Олександр Сергійович Кравчук).
14 учнів склали на 200 балів один предмет, зокрема: Владислав ЖМУЦЬКИЙ  та  Ярослав БІЗЮК з Нетішинського ліцею №1 (математика – вчитель Неля Анатоліївна Сидоренко), Олександр ГЕРАСИМЧУК  (математика – вчитель Катерина Олександрівна Кондратюк), Дмитро ПАРХОМЧУК  (математика – вчитель  Світлана Павлівна Полюхович), Назар СТАРИКОВ (математика – вчитель Катерина Олександрівна Кондратюк) з Нетішинського ліцею №2, Марія ЛЕШКЕВИЧ, Ольга ГАМАН, Богдан ШРІБАК  (математика – вчитель Галина Вікторівна Матвійчук), Аріна МЕЛЬНИК (історія України – вчитель Алла Євгенівна Клочко), Крістіна ПЕТРОВСЬКА (історія України – вчитель Галина Іванівна Слободяник) з Нетішинського ліцею №3, Ольга САМЧУК (історія України – вчитель Олександр Сергійович Кравчук), Дарина ШМИГА  (математика – вчитель Людмила Олександрівна Бершеда), Іван ПОЛОВКО  (математика – вчитель Людмила Олександрівна Бершеда) з Нетішинського ліцею №4, Микола ЗАХОЖИЙ з Нетішинського ліцею №4 (історія України – вчитель Олександр Сергійович Кравчук)
На долю цьогорічних випускників випало чимало випробувань. Проте це все не відбило бажання у школярів нашої громади отримати міцні знання і стати успішними. І тепер вони претендують на найкращі спеціальності в Україні.
Пишаємося вами і впевнені, що такі результати стануть для вас запорукою успішного вступу у виші!
Бажаємо, щоб всі наступні іспити в житті проходили легко і успішно, а  ваші мрії неодмінно стали реальністю. Нехай кожен із вас обов’язково знайде своє призначення у житті!
Ваші успіхи, без сумніву, - це ті перемоги, які також ведуть до Великої Перемоги України. Все буде Україна!