«Війна за СВІЙ шлях»

Дата: 09.01.2023 09:50

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності бути захисником України, з 26 по 28 жовтня 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведений І обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях».

На конкурс від Нетішинської МТГ надійшло 3 твори-есе від трьох вікових груп: від молодшої вікової групи , середньої та старшої.
Журі обласного етапу конкурсу визнало переможцями та призерами :
У молодшій віковій групі:
ІІ місце

Вікторія ДМИТРИШИНА, здобувач освіти 1 класу Нетішинського ліцею № 2, за есе «І перший біль із недитячих вражень» (керівник-консультант Л.Л. Стремедловська);
У середній віковій групі:
І місце
Діана ТКАЧУК, здобувач освіти 7 класу Нетішинського ліцею № 3, за есе «Так почалася війна» (керівник-консультант І.Ю. Ковалінська);
У старшій віковій групі:
І місце
Каріна ГАЛАХ, здобувач освіти 11 класу Нетішинського ліцею № 3, за есе «Початок» (керівник-консультант С.В. Фабрицька);

Щиро вітаємо здобувачів освіти та їх наставників!!!