ЩИРІ ВІТАННЯ ЮНИМ НАУКОВЦЯМ!!!

Дата: 13.12.2021 15:29

Виклики сьогодення внесли свої корективи не лише в повсякденне життя учнівської молоді, а й у можливості проявити власні науково-творчі амбіції. 9-10 грудня 2021 року в онлайн-режимі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Нетішинської міської філії.

Результатом такого масштабного інтелектуального змагання стали 18 переможців, які представлятимуть Нетішинську МТГ у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України!  Тож бажаємо нашим юним науковцям впевненості й сили духу достойно пройти ще одну перешкоду на власному шляху, подолання якої відкриє для них нові перспективи майбутнього, адже саме вони здатні змінити цей світ на краще!
Дякуємо науковим керівникам, які забезпечили якісний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень!
Ми вдячні досвідченим членам журі за ґрунтовний стимулюючий аналіз робіт, за вдалі рекомендації та побажання для учнів!