Змагання за першість юних техніків Хмельниччини!

Дата: 08.03.2024 10:30

06 березня 2024 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Захід проводиться з метою пошуку та підтримки технічно обдарованих дітей молодшого шкільного віку, стимулювання творчого та інтелектуального задоволення їх потреб у творчій самореалізації.
Учасники змагались у трьох конкурсних випробуваннях:
- теоретичний залік;
- технічне завдання (виготовлення механічної іграшки «Чайка»);
- творче завдання (виконання композиції на тему «Дім-корабель на воді і на суші за допомогою геометричних тіл»).
Роботи учасників оцінювало компетентне журі, яке враховувало вірні та чіткі відповіді теоретичного заліку, якість виготовлення механічної іграшки та геометричних тіл, дизайн композиції, завершеність роботи, її загальна естетика, а також презентація роботи.
За підсумками конкурсу командну першість здобула команда закладу позашкільної освіти клуб «Юний технік» Нетішинської міської ради - I-ше місце.
Вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення, миру та перемоги!