Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Дата: 27.03.2024 16:06

І місце
БАШИНСЬКИЙ Юрій Вікторович - здобувач освіти 9 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ІІ місце
ЦИСАРУК Єлизавета Віталіївна -здобувач освіти 8 класу Нетішинської гімназії «Ерудит» Нетішинської міської ради.
РОЙ Олександра Сергіївна - здобувач освіти 10 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ЛІБЕРНА Юлія Іванівна - здобувач освіти 10 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ХВОСТОВА Олександра Андріївна - здобувач освіти 11 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ФЕНЮК Валерій Геннадійович - здобувач освіти 9 класу Нетішинської гімназії «Гармонія» Нетішинської міської ради.
ДОВГУШКО Софія Василівна - здобувач освіти 11 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
СМИЧОК Софія Русланівна - здобувач освіти 10 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ЛУК’ЯНОВА Мирослава Олегівна - здобувач освіти 9 класу закладу позашкільної освіти «Центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді» Нетішинської міської ради.
ІІІ місце
МИРОНЮК Анастасія Юріївна -здобувач освіти 9 класу Нетішинської гімназії «Ерудит» Нетішинської міської ради.
ПАВЛОВ Ярослав Миколайович - здобувач освіти 11 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ІВКО Ольга Володимирівна - здобувач освіти 9 класу Нетішинської гімназії «Гармонія» Нетішинської міської ради.
РУМ’ЯНЦЕВА Діана Вадимівна - здобувач освіти 8 класу Нетішинської гімназії «Гармонія» Нетішинської міської ради.
ЗІНЧУК Олександр Сергійович - здобувач освіти 10 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.
ЯЩУК Олександра Олександрівна - здобувач освіти 11 класу Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради.