Нетішинської міської ради

Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації.

Дата: 18.04.2024 09:07
Кількість переглядів: 9

Минулими  вихідними в м.Бережани Тернопільської області пройшов Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації.  Чотири дні поспіль, у  надзвичайно важкій місцевості, під дощем, виборювали свої нагороди юні «лисолови» з Клубу «Юний технік». Найвищі досягнення у Анастасії Пастушок:  золото на короткій дистанції та срібло у класичній (д.3,5 МГц). Синявський Іван поповнив свою скарбничку двома бронзовими медалями (радіоорієнтування та спринт) та срібною у класичній дистанції, д.3,5 МГц. Іван Новіков у класичній дистанції 145 МГц фінішував другим, а Марія Толкач вдало дебютувала на першому в своєму житті чемпіонаті, посівши третє місце у класичній дистанції д.145 Мгц. на цьому не зупиняємось. Попереду ще багато змагань та безліч перемог.