Обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Дата: 18.04.2024 09:11

16 квітня 2024 року Шепетівський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді радо зустрів учасників обласних відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. В «полюванні на лисиць» змагалися 22 учасники з Нетішинської, Славутської, Шепетівської, Летичівської, Судилківської та Грицівської територіальних громад.
Спортсмени проявляли неабияку кмітливість, швидкість та вправність у пошуку передавачів у діапазонах на 3.5 МГц та 144 МГц.

Завдяки злагодженій командній роботі та якісній підготовці наші спортсмени вибороли І командне місце.

Команда закладу позашкільної освіти клуб «Юний технік» Нетішинської міської ради виборюватиме першість на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (ІV ранг), які відбудуться з 26 по 28 квітня 2024 року в селі Головчинці Меджибізької ТГ Хмельницької області.