Всеукраїнський конкурс педмайстерномті працівників позашкілля «Джерело творчості. Керівник гуртка 2020»

Дата: 27.05.2020 10:28

Завершився третій етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів у номінації «Керівник гуртка».

Вітаємо переможців конкурсу, які достойно представили позашкілля Хмельниччини:
•    Білу Аліну Михайлівну, керівника гуртка еколого-натуралістичного напряму комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради -ІІ місце;
•    Матус Олену Олександрівну, керівника гуртка військово-патріотичного напряму комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради -ІІІ місце.
Дякуємо вам за перемогу!!!