Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

Всеукраїнський конкурс педмайстерномті працівників позашкілля «Джерело творчості. Керівник гуртка 2020»

Завершився третій етап Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів у номінації «Керівник гуртка».

Вітаємо переможців конкурсу, які достойно представили позашкілля Хмельниччини:
•    Білу Аліну Михайлівну, керівника гуртка еколого-натуралістичного напряму комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради -ІІ місце;
•    Матус Олену Олександрівну, керівника гуртка військово-патріотичного напряму комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради -ІІІ місце.
Дякуємо вам за перемогу!!!