Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хмельницької області
Хмельницької області

Обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Переможцями обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, стали учні шкіл міста.
  У номінації «Література» І місце посіла учениця 10 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Ковалінська Анастасія зі збіркою поезій «Витоки» (керівник Ковалінська І.Ю.).

У номінації «Література» ІІІ місце посіла учениця 8 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Галах Каріна, автор новели «Усе буде інакше…» (Керівник Трофімова С.І.).
  У номінації «Історія України і державотворення» Яцюк Сергій, вихованець гуртка «Джура» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» з дослідницькою роботою «Українська Мадонна з Нетішина» (керівник Матус О.О.).
   Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.