Обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Дата: 14.02.2019 11:09

Переможцями обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, стали учні шкіл міста.
  У номінації «Література» І місце посіла учениця 10 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Ковалінська Анастасія зі збіркою поезій «Витоки» (керівник Ковалінська І.Ю.).

У номінації «Література» ІІІ місце посіла учениця 8 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Галах Каріна, автор новели «Усе буде інакше…» (Керівник Трофімова С.І.).
  У номінації «Історія України і державотворення» Яцюк Сергій, вихованець гуртка «Джура» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» з дослідницькою роботою «Українська Мадонна з Нетішина» (керівник Матус О.О.).
   Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших творчих успіхів.