В перший день літа! У Міжнародний день захисту дітей розпочали роботу пришкільні табори з денням перебуванням дітей!

01 червня гомінка дітвора поспішала на відкриття табірної зміни у ЗОШ I-III ст. № 1 - табір «Сонечко», 5 загонів, всього 125 дітей;  ЗОШ I-III ст. № 2 - табір «Струмочок», 5 загонів, всього 125 дітей;  ЗОШ I-III ст. № 4 - табір «Надія», 4 загони, всього 100 дітей; НВК «ЗОШ I-II ст. та ліцей»- табір «Дружба», 5 загонів, всього 125 дітей.    Тривалість роботи дитячих закладів відпочинку 14 робочих днів.

15:37 06.06.2019

Інституційний аудит - це важливо!

Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання діяльності школи, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.

08:35 06.06.2019

Робочий візит до освітян Нетішина першого заступника Міністра освіти і науки України та директора Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації

28 травня 2019 року відвідали заклади освіти нашого міста  з робочим візитом Хобзей Павло Кузьмович, перший заступник Міністра освіти і науки України, Фасоля Олег Іванович, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Поважних гостей зустрів міський голова – Супрунюк Олександр Олексійович

15:14 30.05.2019

XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

16 травня 2019 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка нагородили найкращих знавців української мови – переможців XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

15:11 22.05.2019

Всеукраїнський конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання розпочався

21 травня  Нетішин  приймає учасників ІV фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, який триватиме 3 дні, і організатором якого є заклад позашкільної освіти Клуб «Юний технік.

08:44 22.05.2019

Ювілейний заклад дошкільної освіти «Дзвіночок»: шлях становлення та розвитку

За вікном – травень. Для закладів дошкільної освіти він сповіщає про завершення навчального року, підбиття підсумків, підготовку до літнього оздоровчого періоду, випуск вихованців та набір дітей в новостворені групи…

11:52 21.05.2019

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають щорічний День вишиванки. Це чудове, самобутнє свято української культури. Вишиванка завжди була і залишається українською святинею, яка символізує в собі високу мудрість, духовне багатство та зв'язок поколінь.

09:04 16.05.2019

Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету-2019» КНУ ім. Тараса Шевченка.

Наукову роботу «Феномен художника-скульптора Світлани Бегутової-Лелях» Сергія Яцюка, вихованця гуртка «Джура» КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»,

13:29 24.04.2019