Навчання щодо дотримання вимог чинного санітарного законодавства в закладах освіти.

З метою запобігання виникненню поширенню інфекційних захворювань, (отруєнь), у тому числі харчових,  07.02.2019 року управлінням освіти організовано навчання персоналу закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо дотримання вимог чинного санітарного законодавства. Навчанню підлягали такі категорії працівників: старша медична сестра, сестра медична з дієтичного харчування, шеф-кухар, підсобний робітник,  комірник, помічник вихователя.

10:25 08.02.2019

Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «основи здоров’я»

У 2019 році у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «основи здоров’я» брали участь Токман Наталія Андронівна, вчителька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Марчук Ліна Федорівна, вчителька НВК та Власюк Ольга Іванівна, вчителька ЗОШ І-ІІІ ступенів№4. Власюк Ольга Іванівна посіла перше місце, пройшла усі етапи обласного конкурсу «Вчитель року» і стала лауреатом.

09:48 07.02.2019

День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року  світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету, вчителі та учні  закладів загальної середньої освіти м.Нетішина  долучилися до  Всеукраїнський акції #STOP_SEXинг та   провели ряд заходів щодо безпечної роботи в мережі Інтернет.

16:37 06.02.2019

"Учитель року 2019"

Вітаємо  переможця  (ІІ місце)  обласного  конкурсу  "Учитель року 2019"  (номінація  «Французька  мова»)  Скрипнюк  Тамару Василівну,  учителя  Нетішинського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І-ІІ  ступенів  та  ліцей». Бажаємо  подальших  творчих  успіхів.

13:47 05.02.2019

Скасування протиепідемічних заходів у освітніх закладах міста

На виконання  Розпорядження  міського голови м. Нетішина від 18.01.2019 року № 11/2019-р «Про скасування протиепідемічних заходів у місті Нетішин» відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти з 21.01.2018 р.

13:41 18.01.2019

Призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої та позашкільної освіти та додаткові заходи щодо недопущення підвищення рівня інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ

На виконання  Розпорядження  міського голови м. Нетішина від 11.01.2019 року № 9/2019-р «Про продовження дії Розпорядження міського голови від 09.01.2019 року № 6/2019-р «Про епідситуацію з гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу у місті Нетішин», з метою недопущення переходу захворюваності на грип  та гострі респіраторні вірусні інфекції у епідемію з високим рівнем інтенсивності  призупинено освітній процес у закладах загальної середньої  та  позашкільної освіти міста з 14 по 18 січня 2019 року включно.

09:21 15.01.2019

Результати конкурсу профілактичних програм

У листопаді поточного року міським методичним кабінетом було проведено міський етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».   Переможцями конкурсу стали Панкіна Катерина Вікторівна, практичний психолог ЗСО №1, яка подала роботу та тему « Профілактична корекційно-розвиткова програма для учнів та батьків з профілактики відхилень у поведінці підлітків»  і Танцюра Любов Олександрівна, практичний психолог ЗСО №4, яка подала роботу на тему «Профілактична програма, спрямована на згуртування дитячих колективів (5-6 класи)». Фахівчині розділили почесне перше місце. Їхні роботи подано на обласний етап даного конкурсу.

10:55 27.12.2018

Висновок комісії призначеної управлінням освіти ВКНМР наказом від 17.10.2018 року № 240 щодо спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався у ДНЗ№6.

Інформуємо про те, що зібрані в ході спеціального розслідування документи, пояснення свідків, осіб причетних до нещасного випадку та інші матеріали, комісія прийшла до висновку, що  даний випадок стався під час навчально-виховного процесу та підлягає обліку. Комісією встановлено, що ймовірно джерелом інфекційного захворювання (сальмонельоз)  стали працівники харчоблоку - комірник та кухар, в наслідок недотримання правил особистої гігієни, порушення правил утримання обладнання та кухонного інвентарю, недотримання вимог приготування готових страв, що призвело до кишкового захворювання у 45 дітей дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №6 «Райдуга».

10:18 23.11.2018

Чемпіонат працівників освіти – «Листопад-2018»

Традиційний Чемпіонат області серед працівників закладів освіти з пішохідного туризму «Листопад-2018» відбувся біля Голубих озер, у лісовому масиві поблизу села Стригани з 10 по 14 жовтня. Щорічні змагання проводяться з метою популяризації спортивного туризму серед педагогів області, розвитку його як засобу активного відпочинку, оздоровлення, пропаганди здорового способу життя та є своєрідним полігоном для підготовки педагогічних кадрів, які займаються з учнівською молоддю дитячо-юнацьким туризмом.

08:48 17.10.2018