Родинне свято

02 березня 2019 року  закладом позашкільної освіти  Клуб "Юний технік"  проведено Родинний конкурс з початкового технічного моделювання,  в якому взяли  участь 23 команди. Конкурс включав  три етапи:  теоретичний залік,  технічне  та  творче завдання.

10:28 05.03.2019

Тренувальне діагностичне тестування з української мови

23 лютого на базі Нетішинського НВК методичним кабінетом управління освіти було проведено тренінг для учителів української мови та літератури та тренувальне діагностичне тестування з української мови для учнів 11-х класів.

09:51 26.02.2019

«Керівник гуртка – 2019»

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019».

11:19 21.02.2019

«ЯНГОЛИ ПАМ'ЯТІ» – НА ЗНАК ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ

20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. П’ять років відділяють нас від тих страшних подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. В пам’яті назавжди закарбувалися ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня.    Для вихованців гуртка «Краяни» керівник Катерина Федорчук провела годину спілкування «А сотню вже зустріли небеса...»

16:41 20.02.2019

Обласний етап ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням.

Переможцями обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, стали учні шкіл міста.   У номінації «Література» І місце посіла учениця 10 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Ковалінська Анастасія зі збіркою поезій «Витоки» (керівник Ковалінська І.Ю.).

11:09 14.02.2019

Навчання щодо дотримання вимог чинного санітарного законодавства в закладах освіти.

З метою запобігання виникненню поширенню інфекційних захворювань, (отруєнь), у тому числі харчових,  07.02.2019 року управлінням освіти організовано навчання персоналу закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо дотримання вимог чинного санітарного законодавства. Навчанню підлягали такі категорії працівників: старша медична сестра, сестра медична з дієтичного харчування, шеф-кухар, підсобний робітник,  комірник, помічник вихователя.

10:25 08.02.2019

Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «основи здоров’я»

У 2019 році у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «основи здоров’я» брали участь Токман Наталія Андронівна, вчителька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Марчук Ліна Федорівна, вчителька НВК та Власюк Ольга Іванівна, вчителька ЗОШ І-ІІІ ступенів№4. Власюк Ольга Іванівна посіла перше місце, пройшла усі етапи обласного конкурсу «Вчитель року» і стала лауреатом.

09:48 07.02.2019

День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року  світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету, вчителі та учні  закладів загальної середньої освіти м.Нетішина  долучилися до  Всеукраїнський акції #STOP_SEXинг та   провели ряд заходів щодо безпечної роботи в мережі Інтернет.

16:37 06.02.2019