І тур районного етапу Всеукраїнськи змагань "Пліч-о-пліч"

01 травня відбувся І тур районного етапу Всеукраїнськи змагань "Пліч-о-пліч" з футзалу, який проходив у м. Ізяслав. Честь міста захищали здобувачі освіти 5-6 класів Нетішинської гімназії "Гармонія":  За підсумками першого туру команда пробилася в наступний тур, отримавши диплом, з різницею забитих і попущених 11-1.

15:32 03.05.2024

Обласний конкурс «Екологічна розвідка»

26 квітня було проведено обласний конкурс «Екологічна розвідка» . Юні екологи-дослідники представили свої дослідження у двох номінаціях: "Екологічна перспектива" та "Екологічний експеримент". Нетішинську МТГ успішно представили здобувачі освіти Нетішинсьекої гімназії «Ерудит»: - Северенюк Софія – І місце; - Ткачук Максим – ІІ місце. Щирі вітання юним науковцям та їх керівникам! Бажаємо подальших злетів та перемог у вільній незалежній Україні!!!

09:30 03.05.2024

Фінал Всеукраїнського конкурсу "Екопогляд"

Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу "Екопогляд"  Фіналісти представили результати своїх досліджень, виконаних із використанням даних супутникового моніторингу Землі . Щиро вітаємо з почесним місцем фіналіста конкурсу ФЕНЮКА Валерія Геннадійовича, здобувача освіти 9 класу Нетішинської гімназії "Гармонія" Нетішинської міської ради (керівник - Васільчук Валентина Григорівна).

09:29 03.05.2024

4 етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

За підсумками 4 (підсумкового) етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, визначено переможцем у номінація «Література»: Мельничук Вероніку Дмитрівну, ученицю 9 класу Нетішинської гімназії «Ерудит» (вчитель – Фабрицька Світлана В’ячеславівна).

13:15 02.05.2024

ВЕЛОПРОБІГ "НЕТІШИН РУЛИТЬ. МИ ВДОМА"

28 квітня Громадській організації "Успішна молодь Нетішина" вдалося згуртувати дорослих і дітей громади на велопробігу єднання і взаємопідтримки "Нетішин рулить. Ми вдома". До заходу долучилося 175 учасників.  У дружній атмосфері, під жовто-блакитним стягом, всі разом проїхалися цікавим маршрутом вулицями міста, координатором якого був досвідчений спортсмен Анатолій Олійник.

08:08 30.04.2024

ВЕЛОПРОБІГ ЄДНАННЯ "НЕТІШИН РУЛИТЬ! МИ ВДОМА!"

Вже цієї неділі, 28 квітня, з 14.00 до 15.00 наша Громадська організація "Успішна молодь Нетішина" спільно з партнерами проведе велопробіг єднання і взаємопідтримки "Нетішин рулить! Ми вдома!". Разом з координатором велопробігу – майстром спорту Анатолій Олійник ми підготували цікавий маршрут вулицями рідного міста.

07:44 26.04.2024

«КЛАС БЕЗПЕКИ»

24 квітня, на базі Старокривинської гімназії «Патріот», керівником якої є Олена Груша, відкрили «Клас безпеки». Це перший такий простір в закладі загальної середньої освіти на території нашої громади. Тут школярів навчатимуть правилам пожежної, мінної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту, а також основам надання домедичної допомоги.

07:40 25.04.2024

НАГОРОДЖЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ЮВІЛЕЙНОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 «ДЗВІНОЧОК» НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні, 23квітня 2024 року, з нагоди 40-річного ювілею закладу дошкільної освіти №3 «Дзвіночок», працівників ЗДО№3 привітала начальник управління освіти Ольга Бобіна. Начальник управління освіти подякувала  за сумлінну працю та, з  нагоди відзначення 40-річного ювілею, за сумлінне виконання посадових обов’язків, професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток освіти громади, нагородила  грамотами управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради таких працівників ЗДО №3:  Артерчук Наталію Олександрівну, прибиральника службових приміщень Шпак Надію Захарівну, вихователя, Ляшук Катерину Анатоліївну, інструктора з фізкультури, Павлюк Галину Володимирівну, помічника вихователя, Руй Надію Володимирівну, помічника вихователя, Шуберчук Мальвіну Петрівну, вихователя-методиста. Разом з тим начальниця управління освіти вручила подяку для колективу ЗДО№3, побажала всім міцного здоров’я, переможного миру, процвітання  та віри в щасливе майбутнє.

17:38 23.04.2024