Вакцинація педагогічних працівників

Управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради продовжує координацію кампанії імунізації працівників закладів освіти та жителів МТГ  вакциною Pfizer, що  розроблена німецьким стартапом BioNTech і американським фармацевтичним гігантом Pfizer, та вже довела свою ефективність.

10:05 29.06.2021

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ!

«Кожна дитина — це діамант. Хтось вже блищить на сонці, хтось трохи ховає свій блиск у траві, хтось ще його не усвідомив і може виглядати для переважної більшості, як просте каміння. Найкраще, що може зробити школа — відчути дитину» (Ярослава Гресь) 23 червня отримали комплект нагород для учнів МАНівців Нетішинської МТГ та окрему подяку колективу НВК «ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей» за особистий розвиток і підтримку обдарованої молоді, а це є свідченням, що дітей відчувають, підтримують, розуміють в кожному і кожній бачать блиск діамантів. Шановні МАНівці учні та наукові керівники! ДЯКУЄМО ВАМ, бажаємо всім творчих успіхів та нових перемог!

17:07 24.06.2021

Ділова зустріч працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників з директорами ЗДО

15червня у приміщенні міського ХАБу відбулася ділова зустріч працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників з директорами ЗДО міста Нетішина.

08:45 16.06.2021

Заключне засідання конкурсної комісії

15.06.2021 р. відбулося заключне засідання конкурсної комісії,  під час якого було проведено співбесіду з претендентом на посаду практичного психолога «Інклюзивно-ресурсного центру» Нетішинської міської ради з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Також визначено переможця конкурсного відбору –  ним стала Оксана Стукало.

17:01 15.06.2021

ІІ засідання конкурсної комісії

11.06.2021 року відбулося ІІ засідання конкурсної комісії з  метою  проведення письмового іспиту на посаду практичного психолога "Інклюзивно-ресурсного центру" Нетішинської міської ради. Попереднім рішенням конкурсної комісії для його складання було допущено Стукало Оксану Миколаївну.

21:26 13.06.2021

Перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посади педагогічних працівників "Інклюзивно-ресурсного центру"

Сьогодні, 08.06.2021 р., на чолі з Ольгою Бобіною, начальником управління освіти ВК НМР відбулося перше засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на посади педагогічних працівників (практичний психолог, вчитель-реабілітолог) "Інклюзивно-ресурсного центру" Нетішинської міської ради. Вирішено два питання порядку денного: подані претендентами документи відповідають встановленим вимогам; датою складання кваліфікаційного іспиту визначено 11.06.2021 року.

08:20 09.06.2021

У НЕТІШИНІ СТАРТУВАЛА ВАКЦИНАЦІЯ ОСВІТЯН

Відповідно до Дорожньоі? карти з впровадження вакцини від гостроі? респіраторноі? хвороби COVID-19 працівники сфери освіти є пріоритетною групою захисту. Наприкінці травня до регіонів розпочалася доставка вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech для здіи?снення вакцинаціі? освітян. Відтак, на базі ЗОШ №2, минулого тижня, запрацював тимчасовии? пункт щеплень від COVID-19. Протягом 3-4 червня мобільною бригадою Славутського центру ПМСД було вакциновано 210 працівників закладів дошкільноі?, загальноі? середньоі?, позашкільноі? освіти, Нетішинського професіи?ного ліцею, а також працівників виконавчого комітету міськоі? ради.  Нагадаємо, що щеплення від коронавірусу є добровільними та безкоштовними.

09:10 08.06.2021

Вакцинація педагогічних працівників

На виконання «Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19. спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і проведення масової вакцинації у відповідь па пандемію COVID-I9 в Україні у 2021- 2022 роках», за наказом МОЗ України від 24.12.2020 р. № 3018 (зі змінами), з метою якісної підготовки до проведення щеплення працівників освіти вакциною фірми  Pfizer та листів Хмельницької облдержадміністрації від 31.05.2021 № 97/32-31-3370/2021, Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 01.06.2021 № 1557-41/2021  та КП "Славутський  центр первинної медико-санітарної допомоги" від 31.05.2021 № 1576 на базі Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №2 облаштовано тимчасовий пункт щеплень  від COVID-19.

17:38 02.06.2021