Засідання комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти

07 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради щодо розгляду заяв та перевірки документів, поданих особами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти на відповідність встановленим кваліфікаційним вимогам. Відповідно до протоколу конкурсної комісії №1 від 07.10.2021 року до участі в конкурсному відборі на зайняття посади головного спеціаліста допущено Бондарчук Інну Миколаївну та Власюк Марію Михайлівну. Наступний етап конкурсного відбору (письмовий іспит) відбудеться 12 жовтня 2021 року.

15:37 08.10.2021

Підвезення учнів

За інформацією директора Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Таміли Соболик, станом на 30 вересня 2021 року завершено закупівлю послуги з підвезення учнів. Переможець закупівлі послуги, учасник переговорної процедури – фізична особа-підприємець Василь Якимчук . Всього буде підвозитися 172 здобувачі освіти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти. З них: на першу зміну навчання 132 учні, на другу -40. З 01.10.2021р. перевезення здійснюватиметься за графіком поданим нижче

14:33 30.09.2021

Режими роботи закладів освіти Нетішинської МТГ

Повідомляємо, що в Нетішинській міській територіальній громаді навчаються в режимі офлайн: - Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».  - Старокривинський  навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів ".   - Будинок дитячої творчості. - Клуб «Юний технік». - Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

13:07 27.09.2021