Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

З 17 по 19 листопада 2021 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений ІІ (обласний) тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Експедиція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення учнівської молоді до активної пошукової діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду області та України.

16:27 24.11.2021

Щирі вітання стипендіату Президента України!!!

Володимир Зеленський призначив стипендії 39 переможцям ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Серед них- Анна Карпова — учениця 10 класу Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І–ІІ ступенів та ліцей». Щиро вітаємо та бажаємо подальших успіхів!!!

17:07 16.11.2021

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Анастасію ПАСІЧНИК, ученицю 11-го класу  Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 нагороджено дипломом І-го ступеня за перемогу у Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів «Космос.Людина.Духовність» в секції «Суперкнига». Дякуємо Валентині Григорівні ВАСІЛЬЧУК, вчителю географії Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка підготувала ученицю до конкурсу! Пишаємося вами, бажаємо успіхів та нових перемог!

14:13 16.11.2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

З 15 листопада 2021 року заклади дошкільної освіти, Нетішинський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей", Старокривинський НВК "Дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів" та учні 1-4 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,2,4, заклади позашкільної освіти Нетішинської міської територіальної громади працюватимуть в звичному режимі. Освітній процес для учнів 5-11 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,2,4 здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

18:18 12.11.2021

Підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Підведено підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» в рамках якого з 01 по 29 жовтня 2021 було проведено обласну мережеву акцію «Бібліотека про краєзнавство» для бібліотекарів закладів освіти Хмельницької області.

14:43 09.11.2021

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

З 08 листопада 2021 року заклади  дошкільної освіти  та учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Нетішинської міської територіальної громади працюватимуть в звичному режимі. Освітній процес для учнів 5-11 класів здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

19:35 05.11.2021

Вітаємо лауреата стипендії Президента України

Відповідно до результатів проведення ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 07 червня 2021 року №634 «золоті» та найкращі «срібні» переможці фінального змагання даного заходу відзначаються стипендією Президента України. Тож щиро вітаємо стипендіата Президента України: ПОЛІЩУКА Вадима, випускника Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».

15:24 29.10.2021

Вакцинація

В період з 21 жовтня по 29 жовтня 2021р. в тимчасовому пункті вакцинації, який розміщено в  управлінні освіти проводилося щеплення працівників освіти та жителів Нетішинської МТГ. Загальна кількість провакцинованих – 514, з них 149 працівників освіти.

15:04 29.10.2021

Засідання комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

18 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з відбору кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

16:40 19.10.2021