Якісне інклюзивне навчання для директора школи

Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).

16:06 30.08.2021

УСПІШНА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ

У наичисельнішій номінації «Працівник освіти року» перемогла керівник Народного ансамблю бального танцю «Шарм» Будинку дитячої творчості Лариса Грищук.

15:59 30.08.2021

Готовність закладів освіти Нетішинської міської ТГ до нового 2021/2022 н.р.

17-18 серпня  2021 року  промоніторено  готовність закладів освіти Нетішинської міської територіальної громади (окрім ЗДО №7 "Оленка") до нового 2021-2022 навчального року. Загальною відмінною тенденцією слід назвати високу якість виконаних робіт та загальну атмосферу позитиву, яка створена у відвіданих закладах. Щира вдячність керівникам та працівникам закладів за пророблену роботу для організованого початку навчального року.

12:52 19.08.2021

Інформація про видатки по галузі "Освіта"

Інформація про видатки   на придбання  електротехнічних, сантехнічних, будівельних матеріалів, заміну віконних блоків, поточні  та капітальні ремонти по галузі "Освіта"

09:32 19.08.2021

Інформаційна кампанія щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19

В рамках проведення загальнонаціональної інформаційної кампанії щодо основних правил захисту та важливості вакцинації від COVID-19 пропонуємо переглянути аудіоролик за наступним посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1Q7oUYa7wiEiDy2u_R0tLAHLrcf42_r6a

16:11 05.08.2021

Перелік документів на зайняття посади керівника закладу загальної середньої освіти

Відповідно до частини 5 статті 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», статей 9 та 10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»,

19:38 02.08.2021

При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

19:20 02.08.2021

Відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті  про відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність су-веренітет і територіальну цілісність України .

13:07 19.07.2021

Про навчання

Лист Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України №22/9.2-3164-21 від 11.06.2021 року "Щодо можливості особам, місце проживання яких є тимчасово окуповані території окремих районів Донецької та Луганської областей, територія населених пунктів на лінії зіткнення, тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, за бажанням разово скористатися правом на безоплатне навчання зі стипендіальним забезпеченням на підготовчих курсах закладів вищої освіти з наступним вступом до відповідних закладів".

13:44 05.07.2021