ЩИРІ ВІТАННЯ ЮНИМ НАУКОВЦЯМ!!!

Виклики сьогодення внесли свої корективи не лише в повсякденне життя учнівської молоді, а й у можливості проявити власні науково-творчі амбіції. 9-10 грудня 2021 року в онлайн-режимі відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Нетішинської міської філії.

15:29 13.12.2021

«Вікіпедія для школи»

«Вікіпедія для школи» — конкурс статей в українській Вікіпедії, присвячений тематиці шкільної програми. До конкурсу можуть долучитися усі охочі освітяни та інші дописувачі Вікіпедії. Подання статей триває з 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року.

08:45 13.12.2021

Засідання колегії управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради

8 грудня 2021 року відбулося засідання колегії управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, у якому взяли участь представники управління освіти на чолі із начальником Ольгою Бобіною, секретар міської ради Іван Романюк, заступник міського голови Василь Мисько, члени колегії та керівники закладів освіти Нетішинської міської територіальної громади.

09:54 10.12.2021

День місцевого самоврядування

7 грудня 2021 року, у День місцевого самоврядування, відбулася зустріч начальника управління освіти Ольги Бобіної з лідерами учнівського самоврядування закладів освіти Нетішинської МТГ.

13:48 09.12.2021

Як проходить освітня реформа в Нетішинській міській ТГ: перші кроки та нові виклики

Підсумки зовнішнього незалежного оцінювання, реформування закладів загальної середньої освіти міста, стан охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах освіти Нетішинської міської ТГ – ці питання були винесені на розгляд колегії управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради, яка відбулася 8 грудня. Головувала на засіданні начальник управління Ольга Бобіна. Окрім керівників освітніх закладів міста та членів колегії, у її роботі взяли участь секретар міської ради Іван Романюк та заступник міського голови Василь Мисько.

09:06 08.12.2021

Обласний фестиваль сучасного танцю «Ритми часу»

З 01 по 19 листопада 2021 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний фестиваль сучасного танцю «Ритми часу» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

16:40 06.12.2021