Щиро дякуємо за допомогу!

Заклади дошкільної освіти Нетішинської міської територіальної отримали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України, від благодійної організації «Захисти Хмельниччину» бокси «Навчально-розвивальні матеріали для закладів дошкільної освіти».

10:42 26.09.2023

Вітаємо!

Шановні колеги – працівники закладів дошкільної освіти Нетішинської міської територіальної громади, вітаємо вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

10:38 24.09.2023

Віншування з нагоди ювілею.

З нагоди 35-річного ювілею закладу дошкільної освіти №8 "Золотий ключик"  начальником управління освіти Ольгою Бобіною було вручено почесні нагороди для працівників ЗДО № 8 та директору закладу освіти Григорук Оксані Василівні.

11:48 14.09.2023

Підсумками НМТ - 2023

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Хмельницької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року. Заклади освіти Нетішинської МТГ: Нетішинський ліцей №3 – 9 місце; Нетішинський ліцей №1 – 14 місце; Нетішинський ліцей №2 – 22 місце; Нетішинський ліцей №4 –  46 місце; Старокривинський ліцей №5 – 97 місце.

16:42 06.09.2023

Шкільні підручники

Сучасний шкільний підручник, зміст якого відповідає державним стандартам і навчальним програмам, був і залишається провідним засобом навчання, виступаючи багатофункціональним джерелом знань, засобом їх усвідомленого засвоєння на різних етапах навчання.

11:02 06.09.2023

Колегія управління освіти ВК НМР

28 серпня, напередодні нового навчального року, відбулося засідання Колегії управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради. Освітяни громади поділилися здобутками минулого навчального року, накреслили пріоритетні стратегії та обговорили безпекові питання. Не обійшлося й без урочистих моментів.

15:27 31.08.2023

Вітаємо !!!

Протягом 2022-2023 навчального року здобувачі освіти Нетішинської МТГ долаючи виклики воєнного часу - повітряні тривоги, блекаути, частково дистанційне навчання - здобули вагомі перемоги у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. 10 серпня начальник управління освіти Ольга Бобіна вручила юним науковцям дипломи та цінні подарунки: - Сотник Анастасії, здобувачці освіти Нетішинського ліцею №2 - диплом І ступеню; - Шрібак Тетяні, здобувачці освіти Нетішинського ліцею №1 - диплом ІІ ступеню; - Галах Каріні, здобувачці освіти Нетішинського ліцею №3 - диплом учасника. Бажаємо подальших перемог та досягнення поставлених цілей!

14:16 10.08.2023

«Барвиста Україна»

Всеукраїнський етно-фольк фестиваль серед учнівської молоді «Барвиста Україна» для вихованців закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої творчості» відзначився черговими та блискучими перемогами. З-поміж великої кількості конкурсантів наші талановиті діти були удостоєні  низкою нагород, серед яких найвища – два Гран-прі!

16:09 01.08.2023

Спортивна радіопеленгація

Вихованці гуртка «Спортивна радіопеленгація» (тренер, керівник гуртка Людмила Панчук) повернулися з Словаччини, де проходив чемпіонат Європи серед дорослих,  юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації. В складі Національної збірної команди України юні нетішинці захищали честь країни та за чотири змагальних дні вибороли 6 медалей в особистих заліках: Синявський Іван - дві золоті та одну бронзову, Кіріл Величко – срібло та бронзу, Максим Кирилюк – срібну нагороду. Вдало дебютував Іван Новіков. Попри високу конкуренцію та надзвичайно складну місцевість зумів досягти  високих результатів. Також вдало виступили на чемпіонаті  й наші випускниці, сестри Альона та Яна Петровські. Альона виборола дві бронзові медалі, у Яни – одна бронза.

11:40 28.07.2023